Aktualności
18.01.2020.
Aktualności
Rada Sołecka
Sołtys
Radna
LKS "Nadwiślanka"
Teatr ludowy "Tradycja"
Koło Gospodyń Wiejskich
Parafia
Świetlica
Wiejska Kronika Filmowa
Prasa o Okleśnej
Historia
Podziękowania
Napisz do nas
W sieci
Galeria
Odwiedziło nas

Spotkanie Noworoczno - Opłatkowe Koła Pszczelarzy '' NEKTAR ''

 Spotkanie Noworoczno - Opłatkowe Koła Pszczelarzy '' NEKTAR ''W dniu 17 stycznia 2009 roku odbyło się spotkanie Noworoczno - Opłatkowe Koła Pszczelarzy '' NEKTAR '' w Alwerni. O godz.17 w Kościele w Okleśnej Ks.Franciszek Pacana odprawił Mszę Św.w intencji Pszczelarzy i ich rodzin.Następnie wszyscy udali się do Domu Ludowego,gdzie w bardzo miłej atmosferze przy muzyce i tańcach spędzono mile czas. My też tam byliśmy i pyszny miodzik piliśmy.

 

Galeria ze spotkania

 
Koncert kolęd i pastorałek pt.'' PODZIELMY SIĘ KOLĘDĄ "

Koncert kolęd i pastorałek pt.'' PODZIELMY SIĘ KOLĘDĄ "W dniu 18 stycznia 2009 roku w Kościele w Okleśnej gościliśmy członków Teatru Ludowego Tradycja z dyrektorem Zbigniewem Klatką  na czele. Mieliśmy możliwość wysłuchania koncertu kolęd i pastorałek. Spotkanie to przypomniało nam nastrój świątecznych dni. Jesteśmy dumni, że w naszej wiosce mamy tak znakomitych aktorów i razem z nimi mogliśmy przywitać Nowy Rok kolędą.

Czytaj całość
 
Opłatek dla samotnych 08/09

Opłatek dla samotnych 08/09W dniu 11.stycznia o godz. 16 w Domu Ludowym w Okleśnej tradycyjnie jak co roku zorganizowano opłatek dla samotnych, co należy rozumieć dla osób które nie mają swojej drugiej połówki. W myśl słów naszego księdza Franciszka, że SAMOTNOŚĆ NAJLEPSZA JEST WE DWOJE-Panie z Koła Gospodyń Wiejskich, sołtys i radna,pragną żeby choć w ten jeden wieczór w roku nasi mieszkańcy poczuli trochę prawdziwej magii świąt i karnawału.

Czytaj całość
 
Zima 08/09

 Zima 08/09Święta Święta i po Świętach,a zima coraz bardziej daje się poznać . Dla tych którzy grzeją się przy ciepłym kominku i nie mieli okazji odwiedzić naszej pięknej wioski zimą udostępniamy kilka zdjęć z panoramą i Świątecznymi iluminacjami

Galeria

 
Ogłoszenie

OgłoszenieZakłd Gospodarki Komunalnej "Bolesław" informuje, że od stycznia 2009 wprowadza na terenie gminy wywóz odpadów segregowanych:


Czytaj całość
 
Pomoc

Pomoc

Bardzo trudno jest prosić o pomoc, znacznie łatwiej jest móc pomagać innym. 

Jeśli wokół Ciebie jest ktoś, kto potrzebuje pomocy, wyciągnij pomocną dłoń lub

daj znać do radnej i sołtysa.

Zdjęcia z akcji pomocy w naszej galerii

 
Okleśna Jesienią

Okleśna JesieniąZimie widać nie spieszno, aby u nas zawitała więc zobaczymy

nasza malowniczą wioskę jak wyglądała jesienią

 

Galeria jesienna

 
KGW

KGW

Wycieczka z  Kołem Gospodyń Wiejskich do Krynicy. W bardzo miłej atmosferze, pełni humoru i uśmiechów spędziliśmy niezapomniane chwile.

Galeria z wycieczki

 
Spotkanie z uczniami w Okleśnej i Brodłach

Spotkanie autorskie Jana Pierzchały w Szkole Podstawowej w Okleśnej i Brodłach z uczniami wraz z promocją książki pt. " Przygody Psa Puszka I Jego Pana Januszka"

Galeria

 
60-lecia Koła Łowieckiego ''Leśnik'' z Alwerni

   W kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Okleśnej, w dniu 8 listopada została odprawiona msza święta z okazji 60-lecia powstania koła Łowieckiego "Leśnik" z Alwerni. Również z tej okazji myśliwi otrzymali medal, który został przypięty do sztandaru. Przed kościołem myśliwi zasadzili drzewko, które wyrosło z nasiona poświęconego przez Benedykta XVI podczas wizyty w Polsce w 2006 roku. Po uroczystościach myśliwi udali się do kapliczki w lesie oraz na miejsce Szlaku Papieskiego. Dalszy ciąg jubileuszu miał miejsce w restauracji Ramzes w Alwerni. Jubileusz ten odbywał się w podniosłej atmosferze. Na ręce prezesa Pana Włodzimierza Duraka złożono mnóstwo gratulacji, do których i my dołączyliśmy.

Zdjęcia z Jubileuszu również znajdują sie w naszej galerii

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 181 - 200 z 257
Najczęściej szukane
galeria irek kacper mateusz mecz oklesna 160 okleÄš na nocĂ okleÄš na nocÄ okleĹ na nocÄ okleśna nocą parafia radna szukaj... teatr teatr ludowy wiejska kronika film wkf youtube zemsta ĚŠrÄ Ĺ dÄš a
Czy popierasz prace społeczne?
 
Jak do nas trafić?


Top! Top!