Aktualności
20.01.2020.
Aktualności
Rada Sołecka
Sołtys
Radna
LKS "Nadwiślanka"
Teatr ludowy "Tradycja"
Koło Gospodyń Wiejskich
Parafia
Świetlica
Wiejska Kronika Filmowa
Prasa o Okleśnej
Historia
Podziękowania
Napisz do nas
W sieci
Galeria
Odwiedziło nas

Poświęcenie Kapliczki.

 Poświęcenie odremontowanej Kapliczki w lesie za torami kolejowymi.

Zapraszamy do galerii

 
Wycieczka KGW

 W dniu 4  lipca KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH w Okleśnej zorganizowało wycieczkę.Trasa biegła przez  przepiękną Rabkę Zdrój,w której odpoczywaliśmy w Parku Zdrojowym, dzieci mogły ucieszyć się pobytem w słynnym Rabkolandzie,zwiedziliśmy tez stary kościółek.Następnie udaliśmy się do Chabówki,gdzie zwiedziliśmy skansen taboru kolejowego.Wycieczkę zakończyliśmy w Podwilkach,gdzie byliśmy z wizytą u naszego byłego proboszcza Ks. Kazimierza Guni.Byliśmy pod wrażeniem przyjęcia jakie zgotował nam Ksiądz Kazimierz wraz ze swoimi parafianami,którym serdecznie dziękujemy i zapraszamy znowu do Okleśnej.Atmosfera jaka towarzyszyła nam w ciągu całego dnia to niepowtarzalne chwile ,które mogliśmy przeżyć dzięki Paniom z KGW pod  przewodnictwem Józi Koczwara.

Czytaj całość
 
Wakacje na sportowo

Rusza I edycja Wakacji na Sportowo w Okleśnej.

Klub Sportowy "Nadwiślanka 1956" zaprasza wszystkie chętne dzieci ze szkoły podstawowej oraz gimnazjum do wzięcia udziału w Wakacyjnej Lidze w Piłkarzyki oraz w Tenisa Stowłowego. Rozgrywki rozpoczynamy w niedziele 28.06.2009 roku o godzinie 13.00.

Czytaj całość
 
Nowa strona klubu sportowego Nadwiślanka

http://ksnadwislanka1956.futbolowo.pl/Z dniem dzisiejszym ruszyła strona internetowa naszego klubu sportowego "KS Nadwiślanka Okleśna". Zachęcamy wszystkich gorąco do odwiedziń i śledzenia poczynań naszych pupili http://www.oklesna.pl/www.ksnadwislanka1956.futbolowo.pl

 
Oficjalne otwarcie Placu Zabaw

Oficjalne otwarcie Placu Zabaw W dniu 31 maja 2009r. o godz. 14:00 odbyło się uroczyste otwarcie Placu Zabaw. Poświęcenia dokonał Ks. Franciszek Pacana. Na uroczystość przybyli zacni goście z  Panem Burmistrzem na czele, przyjaciele, mieszkańcy wioski oraz dzieci.(Zapraszamy do galerii ).

Czytaj całość
 
Wizyta z PODWILKÓW

Wizyta z PODWILKÓWW dniu 25 maja gościliśmy w naszej wiosce budowniczego naszego kościoła Ks.Kazimierza Gunię wraz z dziećmi komunijnymi i ich rodzicami. W naszym kościele goście zostali serdecznie przyjęci przez Księdza Franciszka Pacanę oraz miejscowych parafian, została odprawiona msza św.,następnie wszyscy udali się na miejsce na szlaku papieskim,gdzie odśpiewano Barkę-ulubioną pieśń Jana Pawła II.Spacerkiem wszyscy udali się do Domu Ludowego,gdzie Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały poczęstunek oraz pyszne ciasto i lody.Aby umilić dzieciom pobyt w naszej miejscowości udaliśmy się na plac zabaw.Zabawie nie było końca.Goście byli zachwyceni miłym przyjęciem oraz urokiem naszej wioski.My również cieszymy się z wizyty zacnych gości i zapraszamy do nas znowu.

 
Otwarcie Palacu Zabaw ZAPRASZAMY !!!
 
Gorące podziękowania

 Gorące podziękowaniaChętnych do pracy przy przygotowaniu terenu pod plac zabaw oraz upiększaniu naszej wioski nie brakowało.Składamy gorace podziękowania za nieocenioną pomoc wszystkim mieszkańcom ,którzy przyczynili się do tej społecznej pracy.Bardzo dziękujemy,a najlepszą zapłatą jest efekt naszej wspólnej pracy i radość naszych dzieci.

Czytaj całość
 
Jubileusz 70-lecia urodzin Kardynała Stanisława Dziwisza
W dniu 27 kwietnia 2009 r. parafianie wraz z Ks. Franciszkiem Pacaną złożyli najserdeczniejsze życzenia oraz kosz z 70-cioma różami z okazji Jubileuszu 70-lecia urodzin Kardynała Stanisława Dziwisza.
 
Zapraszamy do galerii !!!
Czytaj całość
 
Premiera sztuki pt: CHŁOPCY
                             TEATR LUDOWY „TRADYCJA”
Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Ludowej Gminy Alwernia w OKLEŚNEJ
                                           Zaprasza:
                          Na premierę sztuki pt,:  „CHŁOPCY" Stanisława Grochowiaka
                          Reżyseria: Zbigniew Klatka
                          30 kwietnia 2009r.godz.19:00
                          sala Domu Ludowego w Okleśnej
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 161 - 180 z 257
Najczęściej szukane
galeria irek kacper mateusz mecz oklesna 160 okleÄš na nocĂ okleÄš na nocÄ okleĹ na nocÄ okleśna nocą parafia radna szukaj... teatr teatr ludowy wiejska kronika film wkf youtube zemsta ĚŠrÄ Ĺ dÄš a
Czy popierasz prace społeczne?
 
Jak do nas trafić?


Top! Top!