Aktualności
18.01.2020.
Aktualności
Rada Sołecka
Sołtys
Radna
LKS "Nadwiślanka"
Teatr ludowy "Tradycja"
Koło Gospodyń Wiejskich
Parafia
Świetlica
Wiejska Kronika Filmowa
Prasa o Okleśnej
Historia
Podziękowania
Napisz do nas
W sieci
Galeria
Odwiedziło nas

IX Rodzinny Piknik w Okleśnej!
 Zapraszamy w dniu 27 czerwca 2015r na IX Piknik Rodzinny do Okleśnej. Miejsce- Stadion sportowy KS Nadwiślanka 1956 Okleśna. Zaczynamy o godz.15 mamy dla dzieci i młodzieży mnóstwo atrakcji.
 
ZORGANIZUJEMY I POPROWADZIMY DLA WSZYSTKICH WSPANIAŁĄ ZABAWĘ!!
 
 
 • Podczas zabaw zapewniamy:
 
 
*kolorowe przebrania
* konkursy, zawody i pokazy umiejętności
 *śmieszne fryzury
*balonowe show
*malowanie twarzy
*zabawy z postaciami bajkowymi
*wesołą muzykę dla dzieci
* i wiele innych atrakcji
Każdy uczestnik zabawy na długo ją zapamięta!
 
 • Dzieci ,młodzież i dorosłych zabawiać będą profesjonalni animatorzy z Nowego Sącza - "QULTURKA"
 
 
 • Ponadto na dzieci będą czekać wielkie zamki dmuchane, zjeżdżalnie i trampoliny-GRATIS
 
 
 • Młodzież z Młodej Alwerni oraz ze świetlicy Słoneczny Kram z Okleśnej zaprezentuje krótki program artystyczny.
 
 • Dla dzieci i młodzieży będzie czekało mnóstwo słodyczy, lodów i soczków, a wszyscy sponsorzy tych łakoci będą poznani podczas imprezy
 
 • Oczywiście GRATIS jak co roku można częstować się Okleśnikami, Grochówką oraz kawką i herbatką.Nasze przysmaki jak zawsze przygotują niezawodne Panie z KGW
 
 • W naszym mini barku u chłopaków z Rady Sołeckiej można będzie nabyć kiełbaski z grilla, zimne napoje oraz piwko.
 
 • Na terenie będzie również możliwość nabycia : waty cukrowej, popcornu, słodyczy, balonów i zabawek.
 • Pokaz w wykonaniu grupy motocyklistów z Libiąża.
 • Prelekcja "Bezpieczne wakacje"- Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie, Powiatowa Straż Pożarna w Chrzanowie.

 

 • O godz 20:30 rozpocznie się festyn, który będzie trwał do białego rana, a bawić będziemy się przy dźwiękach niezawodnego DJ Krzysia Wojtasa.
 •  Nad bezpieczeństwem czuwać będą Panowie z Agencji Ochrony.
 
 • Organizatorzy: Burmistrz Gminy Alwernia, SOK w Alwerni. Radna, Sołtys i Rada Sołecka, KGW w Okleśnej oraz przyjaciele Okleśnej.
 
ZAPRASZAMY, W TYM DNIU NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ !!!
 


 
Życzenia imieninowe.
W dniu 18 stycznia o godz 10 w Kościele w Okleśnej odprawiona została Msza Św z okazji imienin Ks. Proboszcza Mariusza Flanka. Po Mszy życzenia dla proboszcza złożyli w imieniu całej rodziny parafialnej radna Krystyna Wojtoń, sołtys Jan Jarząbek, przedstawicielka rady sołeckiej Ala Filipek oraz Panie z KGW Maria Grela, Władysława Włodarska, Agnieszka Berny, dzieci wraz z katechetką p.Małgorzatą Fabin, ministranci oraz przedstawiciele Teatru Tradycja  Irena i Bronisław Przejczowscy, Zofia Sądecka, Michalina Sadowska, Genowefa Gał, Stanisława Przejczowska, którzy śpiewając złożyli piękne życzenia.
 
Spotkanie opłatkowe 2015r.
W dniu 11 stycznia 2015 r odbyło się spotkanie opłatkowe mieszkańców Okleśnej i Źródeł. Gospodarzami imprezy byli radna Krystyna Wojtoń, sołtys Jan Jarząbek oraz Koło Gospodyn Wiejskich z Okleśnej z przewodniczącą Marią Grela na czele. Gośćmi wypełniła się cała sala w Domu Ludowym w Okleśnej. Jak co roku spotkanie upłynęło w miłej świąteczno-noworocznej atmosferze.Dzieci ze świetlicy w Okleśnej wystąpiły z przedstawieniem "Hej kolęda,kolęda", przygotowanym przez panie Małgorzatę Warzecha i Aurelię Macuda pod kierownictwem SOK w Alwerni z dyrektorem Markiem Skowronkiem na czele. Wśród wspaniałych gości, mieszkańców Okleśnej i Źródeł zaproszenie przyjęli i do Okleśnej przybyli znamienici goście: Burmistrz Gminy Alwernia, Tomasz Siemek z żoną i synkiem Adasiem, Starosta Janusz Szczęśniak z żoną, były Burmistrz Jan Rychlik z żoną, pani Anastazja Suchorab z LGD, Dyrektorka szkoły Renata Krzyżowska, Bogdan Bukowski-przyjaciel wszystkich ludzi, Ksiądz Dziekan Jan Piwowarczyk, Ksiądz Proboszcz Mariusz Flanek, były Proboszcz Franciszek Pacana, Sołtys Alojzy Berny z żoną, Katechetka Małgorzata Fabin. Na spotkanie nie mógł przybyć Pan Jerzy Kasprzyk, który przysłał do odczytania list z życzeniami. Dziękujemy za wszelaką pomoc zaangażowanym a gościom i mieszkańcom za  przybycie i zapraszamy za rok.
 
Życzenia Świąteczne.

Zbliża się magiczny okres

świąt Bożego Narodzenia,

więc składamy Wam

najserdeczniejsze życzenia:

dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności,

a w nadchodzącym roku dużo miłości.

Radna, Sołtys i Rada Sołecka...

  

 

 
Dekorowanie Kościoła.
Wraz z nowym Księdzem Proboszczem nowe dobre zwyczaje i piękne dekoracje. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy zaangażowali się w udekorowanie naszego kościoła. Kościół to nasz wspólny dom w Okleśnej i musimy o niego dbać.
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii..

 
Jak co roku...
Jak co roku staramy się umilić Święta ludziom, do których być może nikt już nie dotrze. Dziękuję szczególnie Panu Bogdanowi Bukowskiemu. Niewiele potrzeba by zobaczyć radość drugiego człowieka.
 
Zapraszamy do galerii 
 
Znowu społecznie.
Święta się zbliżają więc czas zawiesić iluminacje w naszej pięknej miejscowości. Niestety lata lecą także naszym gwiazdom i niektóre potrzebują odnowy, odświeżenia. Na szczęście dzięki mieszkańcom i kolejnej akcji społecznej wszystko udało się naprawić za darmo, koszt to tylko sznur ledowy 75 metrów zakupiony również w czynie społecznym. Teraz możemy cieszyć się widokiem świecących gwiazd na słupach. Dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w akcje.
 
Zapraszamy do galerii!  
 
Złodzieje w Okleśnej
Poniżej podajemy link do artykułów na www.przelom.pl. Artykuły dotyczą kradzieży na terenie naszej miejscowości. warto również czytać papierowe wydanie gazety, w ostatnim numerze na str 15.
Złodzieje ukradli kratki ściekowe oraz dwukrotnie kabel teleinformatyczny. W każdym przypadku pozostawili niezabezpieczone wielkie dziury. Można sobie wyobrazić co mogło się stać, gdyby rano idąc do szkoły, kościoła, sklepu czy na przystanek autobusowy wpadło tam dziecko czy osoba starsza. mamy nadzieję, ze nasi dzielni Policjanci szybko znajdą sprawców tego wandalizmu.
 
 
Rada Miejska w Alwerni
W dniu 1 grudnia 2014 r odbyła się I Sesja Rady Miejskiej w Alwerni.
Podajemy link do artykułu na www.przelom.pl 
 
 
Podziękowanie dla Pana Edwarda Suskiego

Serdeczne podziękowanie chcemy złożyć  Nadleśniczemu Nadleśnictwa Krzeszowice Panu Edwardowi Suskiemu, który ufundował dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Okleśnej,  książki do biblioteki o wartości 2000 zł oraz stroje sportowe dla piłkarzy KS Nadwiślanka 1956 Okleśna o wartości 2400 zł. Panie Edwardzie wpisujemy Pana do grona przyjaciół naszej Okleśnej. serdecznie dziękujemy.

http://przelom.pl/przelom-online/15657-sprzatali-spolecznie-dostali-ponad-cztery-tysiace.html 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 257
Najczęściej szukane
galeria irek kacper mateusz mecz oklesna 160 okleÄš na nocĂ okleÄš na nocÄ okleĹ na nocÄ okleśna nocą parafia radna szukaj... teatr teatr ludowy wiejska kronika film wkf youtube zemsta ĚŠrÄ Ĺ dÄš a
Czy popierasz prace społeczne?
 
Jak do nas trafić?


Top! Top!