Aktualności arrow Radna
18.01.2020.
Aktualności
Rada Sołecka
Sołtys
Radna
LKS "Nadwiślanka"
Teatr ludowy "Tradycja"
Koło Gospodyń Wiejskich
Parafia
Świetlica
Wiejska Kronika Filmowa
Prasa o Okleśnej
Historia
Podziękowania
Napisz do nas
W sieci
Galeria
Odwiedziło nas

Radna PDF Drukuj Email

Krystyna WojtońKrystyna Wojtoń - mieszka w Okleśnej, lat 45, mężatka, dwoje dzieci, Technik Ekonomista o specjalności Rachunkowość i Finanse, zatrudniona w Zespole Szkól nr 1 w Alwerni na stanowisku głównej księgowej. Bezpartyjana.

Jako radna zamierzam aktywnie współpracować i reprezentować mieszkańców - to jest mój priorytet. Postaram się być otwarta na problemy i troski, które niepokoją mieszkańców Okleśnej i Źródeł. Nie będę rzucać pustych obietnic, które zazwyczaj widnieją na plakatach wyborczych i nie są realizowane.

Każdy mieszkaniec niezależnie od wieku może przyjść do mnie ze swoją małą czy też dużą sprawą, a ja na pewno nie odmówię i zrobię wszystko, aby znależć pozytywne rozwiązanie. Dołożę starań aby młodzież swój wolny czas zaczęła spędzać w sposób miły i kulturalny a drzwi Domu Ludowego stanęły dla nich otworem.

Będę dążyć do organizownia spotkań towarzyskich dla seniorów, a dla mieszkańców w sile wieku przyjemnych rozrywek. Zadbam o estetykę naszych wiosek, aby stały się wizytówką Gminy. Nigdy nie był mi obojętny los ludzi zagubionych i potrzebujących, a teraz tym bardziej nie zostawię ich bez pomocy.

Dieta radnego obecnie wynosi 440 złotych miesięcznie.Zamierzam przeznaczyć 300 zł co miesiąc na najpilniejsze potrzeby naszych wsi i mieszkańców. Natomiast 140 zł przeznaczę na dojazdy na sesje i komisję.

 
Najczęściej szukane
galeria irek kacper mateusz mecz oklesna 160 okleÄš na nocĂ okleÄš na nocÄ okleĹ na nocÄ okleśna nocą parafia radna szukaj... teatr teatr ludowy wiejska kronika film wkf youtube zemsta ĚŠrÄ Ĺ dÄš a
Jak do nas trafić?


Top! Top!