Aktualności
18.01.2020.
Aktualności
Rada Sołecka
Sołtys
Radna
LKS "Nadwiślanka"
Teatr ludowy "Tradycja"
Koło Gospodyń Wiejskich
Parafia
Świetlica
Wiejska Kronika Filmowa
Prasa o Okleśnej
Historia
Podziękowania
Napisz do nas
W sieci
Galeria
Odwiedziło nas

Zabawa w Okleśnej PDF Drukuj Email
Redaktor: Krystyna Wojtoń   
29.06.2013.

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

W dniu 22 czerwca 2013 roku odbył się VII PIKNIK RODZINNY W OKLEŚNEJ. Imprezę prowadził Marek Skowronek z Alwerni. To profesjonalista w tej dziedzinie.O godz. 14  Klaun Dyzio swoją iluzją  rozpoczął zabawę z dziećmi, było dużo śmiechu i dobrej zabawy, wiele konkursów. Klaun częstował dzieci watą cukrową i rozdawał baloniki, z których dzieci robiły różne zwierzątka. Dzieci otrzymały bardzo dużo słodyczy oraz lody.W większości słodycze ufundował MARCIN WOLAREK  oraz cztery sklepy z Okleśnej, a słodkie krówki państwo Halina i Marek Zuski z Alwerni. O godzinie 17 wystąpiły dzieci z Młodej Alwerni, wśród których jest także Zuzia Kulawik z Okleśnej. Wszystkim bardzo podobał się występ naszych przyjaciół z Młodej Alwerni, bardzo im za to dziękujemy i podziwiamy ich młode talenty. O godz. 18 rozpoczął się 90-cio minutowy koncert zespołu country Konwój z Krakowa. To pierwszy koncert, którego mogliśmy słuchać w naszej wiosce.Wszyscy słuchali zespołu i na półtorej godziny przenieśliśmy się na Dziki Zachód, nucąc kowbojskie piosenki. Przez cały czas trwania rodzinnego pikniku można było częstować się naszym "Okleśnikiem", grochówką kowbojską oraz kawką i herbatką. Te przysmaki przygotowały panie z KGW w Okleśnej. O godz.20; 30   rozpoczęła się zabawa taneczna, którą prowadził DJ Krzysztof Wojtas z Chrzanowa. Zabawa trwała do białego rana. Było miło i przyjemnie, ale to wszystko nie odbyło by się gdyby nie ludzie, którzy swoją społeczną pracą  dali z siebie wszystko , aby przygotować piknik. Również bez naszych przyjaciół i sponsorów nie moglibyśmy zapewnić tych wszystkich atrakcji jakie miały miejsce na pikniku. WSZYSTKIM Z CAŁEGO SERCA SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Lista naszych przyjaciół jest długa:Bogdan Bukowski, Madzia i Marcin Wolarek, Halinka i Marek Lewański, Mariusz Nowak-NOWIX, Stasia Kasperczyk, Beatka i Marek Stolarzewicz, Marzenka i Rafał Stroiński, Krysia i Michał Borowski, Danusia Kulawik, Krzysia i Kazimierz Cichoń, Piotr Kasperkiewicz, Wioletka i Dariusz  Sądecki, Janina Zaborowska, Zdzisław Domurat, Halinka i Marek Zuski, Basia Łuszczek, Burmistrz Jan Rychlik, Madzia Łuszczek, Jola Nowakowska, Marek Skowronek, Dorota Plewnia, Michał Bialik, Michał Rożnawski, Adrian Macuda, Michał Wojtoń, Małgosia i Justynka Jakóbik, Agatka i Leopold Wolarek, Zosia Sądecka, Alusia Filipek, Ewka i Ireneusz Armatys, Józia Koczwara, Stasia Meres, Marysia Grela, Wiesia Berny, Mariolka Pierzchała, Moniczka Warzecha, Gienia Łytek, Robert Węgrzyn, Aurelka Macuda, Jan Jarząbek, Krysia i Andrzej Wojtoń.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Najczęściej szukane
galeria irek kacper mateusz mecz oklesna 160 okleÄš na nocĂ okleÄš na nocÄ okleĹ na nocÄ okleśna nocą parafia radna szukaj... teatr teatr ludowy wiejska kronika film wkf youtube zemsta ĚŠrÄ Ĺ dÄš a
Czy popierasz prace społeczne?
 
Jak do nas trafić?


Top! Top!