Aktualności
20.01.2020.
Aktualności
Rada Sołecka
Sołtys
Radna
LKS "Nadwiślanka"
Teatr ludowy "Tradycja"
Koło Gospodyń Wiejskich
Parafia
Świetlica
Wiejska Kronika Filmowa
Prasa o Okleśnej
Historia
Podziękowania
Napisz do nas
W sieci
Galeria
Odwiedziło nas

Wycieczka
Image
 
Integracja młodzieży z gimnazjum.

 W dniu 28 września w Okleśnej gościliśmy uczniów klasy II Gimnazjum w Kwaczale z  rodzicami i Panią Renatą Zielińską. Trwała wesoła zabawa i rozgrywki sportowe. Przy grillu piekła się kiełbasa oraz ziemniaki w folii. Nie zabrakło również słodyczy. Było nam miło gościć już po raz drugi tak wspaniałych gości.

Galeria zdjęć

 
Wyjazd do Parlamentu Europejskiego Bruksela

 W dniach 23-27 września 2012 r. odbył się wyjazd studyjny do Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Była to nagroda za zajęcie II miejsca w Plebiscycie "Kobieta Przedsiębiorcza Ziemi Chrzanowskiej" organizowanym przez tygodnik "Przełom".Nagrodę ufundował Poseł do Parlamentu Europejskiego Pan Bogusław Sonik.

Serdecznie dziękuję Panu Posłowi za gościnę i niepowtarzalne wrażenia z pobytu w Brukselii. Wszystkim moim przyjaciołom dziękuję za wysłane sms-y, dzieki którym zajęłam zaszczytne II miejsce oraz wszystkim pracownikom Tygodnika Przełom  z Panią Alicja Molenda na czele za zorganizowanie tego Plebiscytu, z którego dochód został przeznaczony dla Zespołu Krakowiaczek z Grojca.

Wkrótce ukaże się więcej wiadomości z pobytu w Brukselii...

Zapraszamy do galerii zdjęć

 
Chodnik ul. Kolonia

  W tym roku zakończono budowę chodnika na ul. Kolonia. Budowa chodnika od parkingu przy Ośrodku Zdrowia trwała 3 lata, gdyż prace wykonywane były z pieniędzy sołeckich. W tym roku udało się dokończyć inwestycję dzięki środkom z budżetu Gminy. Chodnik zwiększył bezpieczeństwo pieszych.Zapraszamy i życzymy miłych spacerów.

 

 
Ogłoszenie

Sołtys wsi Okleśna zawiadamia mieszkańców, że zebranie wiejskie odbędzie się dnia 8 września 2012r. o godz. 17.00 w Domu Ludowym.

Porządek obrad: 

1. Otwarcie zebrania przez sołtysa.

2. Wybór przewodniczącego zebrania.

3. Wybór protokolanta.

4. Przyjęcie porządku obrad.

5. Udzielenie głosu zaproszonym gościom.

6. Przyjęcie protokoły z poprzedniego zebrania.

7. Upoważnienie dla sołtysa.

8. Informacja z realizacji zadań ze środków sołeckich w 2012r.

9. Podział środków sołeckich na 2013 rok.

10. Sprawy bieżące i wolne wnioski.

11. Zamknięcie obrad.

 Zapraszamy! 

 
Wakacje ze świetlicą w Okleśnej
Image
 
"Zabawa jest najlepszą szkołą życia dla dziecka"

  W dniu 24 czerwca odbył się VI Piknik rodzinny w Okleśnej.O godz. 14 rozpoczęła się impreza plenerowa dla dzieci. Na wstępie mogliśmy posłuchać pięknych piosenek w wykonaniu najmłodszych dziewcząt z Grupy Artystycznej Młoda Alwernia, a były to Zuzia, Kinga,Basia i Wiktoria.Dziewczęta zostały nagrodzone gromkimi brawami. Dziękujemy dziewczynkom za piękny występ, a Panu Markowi Skowronkowi za przyjęcie zaproszenia. Całość imprezy prowadził nasz niezastąpiony i jedyny w tej dziedzinie Pan Zbigniew Klatka - z serca za to MU dziękujemy. W tym dniu do Okleśnej przybyła Wioska Indiańska ARAPAHO, która przez dwie godziny umilała czas naszym milusińskim. Były zabawy w przeciąganie liny, strzelanie z łuku do tatanki, łowienie kaczuszek, rozbijanie 3 metrowego tipi, palenie ogniska, malowanie twarzy w barwy wojenne.Zabawę w wiosce indiańskiej prowadzili:Siedzący Jastrząb, Biały Wilk, Szumiąca Trawa, Tańcząca na Wietrze, Cichy Strumień, Biała Stokrotka, Czarny Byk. 

Czytaj całość
 
6 piknik rodzinny
 
Ogłoszenie

  W dniu 12 czerwca 2012r (wtorek) od godz. 10.00 do godz.18.00 w Domu Ludowym w Okleśnej będzie można odebrać dowód osobisty. W tym dniu również osoby, które jeszcze nie złożyły wniosku o dowód osobisty, będą mogły wypełnić i złożyć wniosek.

ZAPRASZAMY !

Od godz 18.OO będą rozwożone dowody osobiste do domów osób chorych i starszych. 

 
Plan rozrywki w Okleśnej

 * 27.05.2012 Zielone Świątki ,odbędą sie na stadionie KS Nadwiślanka Okleśna. Palenie ogniska ,,SOBÓTKA” (które wspólnie z mieszkańcami przygotujemy) smażenie kiełbas na patyku oraz biesiadowanie przy rytmach z akordeonu. Początek ok. godz. 19.30

* 24.06.2012 Piknik Rodzinny ,odbędzie się na stadionie. Przewidujemy jak co roku słynne Okleśniki, które stały sie juz tradycją Okleśnej oraz kiełbaski z grilla. Atrakcje jakie przewidujemy dla dzieci to m.in.;

-Wioska indiańska (plan wioski w czytaj całość) 

-rozgrywki sportowe -aerobik na wesoło 

-szybka nauka japońskiej sztuki walki AIKIDO

-pokaz umiejętności Straży Pożarnej oraz Policji -kurs pierwszej pomocy

-gry w szachy ,które poprowadzi były starosta Pan Janusz Szczęśniak

-atrakcją imprezy będzie mecz kobiet z okazji EURO 2012.

Do dyspozycji dzieci będą kramy ze słodyczami, zabawkami, balonikami. Będzie można postrzelać na strzelnicy, jeździć bryczką, postaramy sie aby nikt się nie nudził. Całość imprezy będzie prowadził Pan Zbigniew Klatka. Wieczorem można będzie potańczyć przy orkiestrze.

* 1.09.2012 Pożegnanie Lata Stadion sportowy KS Nadwiślanka. Rozgrywki w piłkę plażową o puchar Sołtysa, oraz wspólne biesiadowanie przy Dj-u. Pieczone kiełbaski, słodycze dla dzieci.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 80 z 257
Najczęściej szukane
galeria irek kacper mateusz mecz oklesna 160 okleÄš na nocĂ okleÄš na nocÄ okleĹ na nocÄ okleśna nocą parafia radna szukaj... teatr teatr ludowy wiejska kronika film wkf youtube zemsta ĚŠrÄ Ĺ dÄš a
Czy popierasz prace społeczne?
 
Jak do nas trafić?


Top! Top!