Aktualności arrow Teatr ludowy "Tradycja" arrow Sukces Teatru Ludowego "Tradycja"
13.10.2019.
Aktualności
Rada Sołecka
Sołtys
Radna
LKS "Nadwiślanka"
Teatr ludowy "Tradycja"
Koło Gospodyń Wiejskich
Parafia
Świetlica
Wiejska Kronika Filmowa
Prasa o Okleśnej
Historia
Podziękowania
Napisz do nas
W sieci
Galeria
Odwiedziło nas

Sukces Teatru Ludowego "Tradycja" PDF Drukuj Email
Redaktor: Webmaster   
31.10.2007.

Teatr Ludowy "Tradycja" W połowie października teatr z Okleśnej otrzymał Nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego za „Zemstę” A. Fredry.Teatr Ludowy „Tradycja” wziął udział w XXIV Ogólnopolskim Sejmiku Teatrów Wsi Polskiej w Tarnogrodzie (woj. lubelskie). Na trzydniowym przeglądzie spotkało się 14 najlepszych zespołów dramatycznych i obrzędowych z całej Polski.

Występ teatru z Okleśnej został bardzo dobrze oceniony. „Tradycja” otrzymała za „Zemstę” A. Fredry (na zdjęciu aktorzy z Okleśnej po zakończeniu przedstawienia) jedną z równorzędnych nagród – Nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego. To jedno z najważniejszych osiągnięć teatru.

- Bardzo się z tej nagrody cieszymy – mówi kierownik zespołu Zbigniew Klatka. - Wyjazd do Tarnogrodu był naszym marzeniem od kilku lat. Wreszcie się udało i mam nadzieję, że będziemy tam częstszym gościem.

Wyjazd na Sejmik mógł się odbyć dzięki pomocy burmistrza Jana Rychlika i dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury WładysławaTomczyka.

Źródło: www.alwernia.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Najczęściej szukane
galeria irek kacper mateusz mecz oklesna 160 okleÄš na nocĂ okleÄš na nocÄ okleĹ na nocÄ okleśna nocą parafia radna szukaj... teatr teatr ludowy wiejska kronika film wkf youtube zemsta ĚŠrÄ Ĺ dÄš a
Czy popierasz prace społeczne?
 
Jak do nas trafić?


Top! Top!