Aktualności
20.11.2019.
Aktualności
Rada Sołecka
Sołtys
Radna
LKS "Nadwiślanka"
Teatr ludowy "Tradycja"
Koło Gospodyń Wiejskich
Parafia
Świetlica
Wiejska Kronika Filmowa
Prasa o Okleśnej
Historia
Podziękowania
Napisz do nas
W sieci
Galeria
Odwiedziło nas

Zapraszamy za rok PDF Drukuj Email
Redaktor: Krystyna Wojtoń   
09.07.2014.
Zakończył się VIII Rodzinny Piknik w Okleśnej. Bardzo dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i wyśmienitą zabawę. Z roku na rok staramy się Wam zapewnić coraz więcej atrakcji, a to wszystko nie udałoby się gdyby nie ludzie, którzy licznie pomagają w organizacji, sprzątaniu i sponsoringu rozrywki oraz łakoci dla dzieci. Dziękujemy i zapraszamy za rok!!!
 
Zapraszamy do galerii z VIII Pikniku. 

Serdecznie dziękujemy za pomoc przy organizacji VIII Pikniku Rodzinnego w Okleśnej. Wszystkich dopisujemy do grona przyjaciół naszej wioski. Pan Burmistrz - Jan Rychlik, Pani Danusia Karcz- SOK w Alwerni, Pan Marek Skowronek - przewodniczący Rady Miejskiej w Alwerni, Animatorom "Qulturka", Firmie FARO- strzelnice, Firmie Dragon, Panu Dziadowiec -pokaz jazdy konnej, darmowe przejażdżki kucami, Panu z Nawojowej Góry- dmuchańce, Krzysiowi Wojtas- DJ, naszym sponsorom:Madzia i Marcin Wolarek, Bogdan Bukowski, Tomasz Gaudyn, Dawid Pierzchała,Stanisława Kasperczyk, Krystyna i Michał Borowscy, Wioletta Sądecka oraz wszystkim, których praca i pomoc jest niezastąpiona : Andrzej Wojtoń, Andrzej Chodacki, Leszek Górecki, Edward Jakóbik, Krysia i Wiesław Berny, Bernadetta i Antoni Łąka, Agata i Leopold Wolarek, Madzia i Marcin Wolarek,Kamil Garnek , Adam Rychlik, Bogdan Bukowski, Monika Wojtoń, Michał Wojtoń,Kazimierz Krański, Aurelia Macuda, Jan Jarząbek,Zosia Sądecka, Ala Filipek, Małgorzata Jakóbik, Ewa i Irek Armatys, Marzena i Rafał Stroińscy oraz niezawodne Panie z KGW :przewodnicząca Maria Grela, Stanisława Meres, Agata Wolarek, Wiesława Berny, Władysława Włodarska, Mariola Pierzchała, Monika Warzecha.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Najczęściej szukane
galeria irek kacper mateusz mecz oklesna 160 okleÄš na nocĂ okleÄš na nocÄ okleĹ na nocÄ okleśna nocą parafia radna szukaj... teatr teatr ludowy wiejska kronika film wkf youtube zemsta ĚŠrÄ Ĺ dÄš a
Czy popierasz prace społeczne?
 
Jak do nas trafić?


Top! Top!